KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9751083
nr 975 1083
Olle Nyman
(1909-1999), Sverige
Akvarell, Olle Nyman (1909-1999), Stockholm, signerad, 22x30
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 24 augusti 2015
kl 18:20:30
24/8 16:46:35
24 aug
Stockholmsmotiv
Läs mer om Stockholmsmotiv
Olle Nyman
Läs mer om Olle Nyman